Zabiegi na twarz

/ Zabiegi na twarz

Twarz stanowi naszą najważniejszą wizytówkę, ponieważ eksponujemy ją praktycznie cały czas. To właśnie po niej zostajemy zapamiętani i następnie rozpoznawani. Z tego powodu, bez wątpienia warto kompleksowo o nią zadbać. Nasze studio oferuje Państwu liczne, różnorodne zabiegi na twarz w Krakowie. Można się do nas wybrać na tradycyjną procedurę, taką jak np. oczyszczanie manualne. W naszej szerokiej gamie usług mogą Państwo również znaleźć tak innowacyjne metody jak mezoterapia (także bezigłowa), mikrodermabrazja lub odmładzanie skóry przy pomocy fal radiowych.

Nasze zabiegi na twarz:

Mikrodermabrazja

Metoda bazuje na wykorzystaniu drobinek diamentu do ścierania niepotrzebnego naskórka. Pozwala pozbyć się zaskórników, prosaków, trądziku, a także redukuje blizny oraz pierwsze zmarszczki. Ponadto, pozytywnie wpływa na jędrność i kolor skóry, a także stymuluje ją do wytwarzania kolagenu. Z pewnością ogromną zaletą zabiegu jest także to, że nie wiąże się z bólem, więc można go przeprowadzać nawet na wrażliwej cerze.

Czytaj więcej

Peeling kawitacyjny

Jest to sposób na efektywny peeling, opierający się na poddaniu skóry działaniu wibracji ultradźwiękowych. Dzięki temu, że podczas tego zabiegu na twarz martwy naskórek zostaje skutecznie wyeliminowany, bakterie nie mogą się rozmnażać, a cera zostaje głęboko oczyszczona. Świetnie sprawdza się on w walce z trądzikiem, wągrami i zaskórnikami. Ponadto, dodaje blasku przesuszonej skórze, a w przypadku tłustej – redukuje wydzielanie się sebum.

Czytaj więcej

Manualne oczyszczanie

Można u nas zapisać się także na najbardziej klasyczną procedurę usuwania zanieczyszczeń skóry, realizowaną poprzez ucisk palcami. Najpierw dokonujemy oczyszczenia twarzy, następnie aplikujemy tonik oraz maseczkę, a potem rozgrzewamy skórę przy pomocy pary wodnej i przystępujemy do wyciskania niedoskonałości. Na koniec, przeprowadzamy dokładną dezynfekcję, aby efekt utrzymał się na dłużej.

Czytaj więcej

Kwas migdałowy

Przy pomocy kwasu migdałowego, można eliminować wielorakie niedoskonałości skóry, nawet naczyniowej i wyjątkowo delikatnej. Preparat ten dokonuje złuszczenia niepotrzebnego naskórka, co zapewnia twarzy wygładzenie i odmłodzenie. Jest metoda, która pozwala uzyskać rewelacyjne efekty bez podrażnień. Bazuje na wykonywaniu subtelnego peelingu, a także aplikacji preparatów wspomagających nawilżenie skóry.

Czytaj więcej

Kwas glikolowy

Dzięki temu, iż kwas glikolowy składa się ze zdumiewająco małych cząsteczek, może bez trudu wnikać w głąb skóry, odmładzając i regenerując ją. Zabieg przy użyciu tej substancji to peeling o średniej głębokości, który bazuje na rozluźnieniu połączeń międzykomórkowych, co pozwala usuwać martwy naskórek i efektywnie oczyszczać pory. W wyniku tego, skóra pobudzona jest do intensywnej odbudowy.

Czytaj więcej

Mezoterapia mikroigłowa

Podczas tego zabiegu na twarz, dokonuje się malutkich nakłuć przy pomocy rollera, co umożliwia wysoce skuteczną aplikację substancji odżywczych. W ten sposób, reaktywuje się istotne funkcje skóry i pobudza ją do samodzielnej regeneracji. Podniesiona zostaje także produkcja elastyny oraz kolagenu, co ujędrnia skórę oraz podkreśla owal twarzy. Metoda zalecana również dla cery pokrytej bliznami i zniszczonej przez słońce lub solarium.

Czytaj więcej

Mezoterapia bezigłowa

Dzięki mezoterapii bezigłowej, dostarczamy skórze substancje odżywcze, jednocześnie unikając nakłuć. Kanały otwiera się przy zastosowaniu odpowiednio wyważonych potencjałów elektrycznych, po czym zostają wprowadzone regeneracyjne preparaty, co umożliwia odmładzanie skóry. Jest to doskonała propozycja, jeśli interesują Państwa najnowocześniejsze zabiegi na twarz, wykonywane w naszym gabinecie w Krakowie.

Czytaj więcej

Fale radiowe

Wykorzystanie fal radiowych do odmłodzenia skóry to bezpieczny zabieg na twarz, który pozwala wygładzić zmarszczki i wyglądać witalniej. Polega on na kurczeniu i napinaniu włókien kolagenowych pod wpływem wysokiej temperatury, co powoduje produkcję nowego kolagenu oraz elastyny, pomagających zregenerować skórę. Ponadto, poprawia się również owal twarzy oraz jej koloryt, a cera zostaje ujędrniona.

Czytaj więcej