Depilacja woskiem – przebieg zabiegu

/ Depilacja woskiem – przebieg zabiegu

Aby pozwolić Ci się oswoić z zabiegiem depilacji woskiem wykonywanym w salonie Lavender w Krakowie przygotowaliśmy krótki opis przebiegu tego procesu, który rozwieje Twoje wszelkie obawy i wątpliwości.

Nie bój się depilacji woskiem

Wbrew pozorom depilacja woskiem to nic strasznego. Klientka przychodzi na umówioną wcześniej wizytę do naszego salonu i zostaje on starannie oraz profesjonalnie przeprowadzony. W rękach naszych znakomicie przygotowanych kosmetyczek, patyczek z woskiem i plastry to niezawodne narzędzia, które pozwolą wszystkim Paniom na pozbycie się niechcianego owłosienia. Przeprowadzana w Lavender w Krakowie depilacja woskiem to tylko rozprowadzenie wosku na wybranym fragmencie skóry, następnie przyklejenie taśmy i jej szybkie usunięcie wraz z usuniętymi włoskami. Produkty, których używamy w naszym salonie są bezpieczne dla skóry i minimalizują uczucie dyskomfortu podczas wykonywanego zabiegu.

W zależności od typu depilacji, który wybrała klientka, kosmetyczka może Cię poprosić o współpracę przy:

  1. przyjęciu odpowiednich pozycji,
  2. naciągnięciu wybranych partii skóry,
  3. a przede wszystkim poprosi Cię o zrelaksowanie się 🙂

Zapraszamy serdecznie do naszego salonu w Krakowie, gdzie udowodnimy, że depilacja woskiem nie jest taka straszna, a jej wykonanie pozwala na tygodnie odpoczynku od uciążliwych zabiegów usuwania natrętnych włosków.