Oferta

/ Oferta

Studio Urody Lavender, które operuje w Krakowie już od wielu lat to miejsce, gdzie mogą Państwo liczyć na relaks, odpoczynek, rzetelne doradztwo oraz kompleksowe usługi kosmetyczne, Mają one na celu podkreślenie naturalnej urody lub poprawę kondycji, jędrności oraz wyglądu skóry i paznokci. Zespół naszych doświadczonych specjalistów, nowoczesne urządzenia oraz wysokiej jakości produkty to gwarancja, że każda wizyta w naszym studio to nie tylko chwila przeznaczona wyłącznie pielęgnacji, ponieważ tego rodzaju usługi, stanowią ponadto wyjątkowe doświadczenie relaksacyjne.

Nasze usługi

Zabiegi na twarz

Jako specjaliści kompleksowo zajmujemy się świeżym wyglądem skóry, dlatego też wykonywane przez nas w Krakowie zabiegi na twarz zapewniają klientom relaks i możliwość efektywnego zadbania o siebie na wiele sposobów. Korzystamy z różnych innowacyjnych metod, takich jak mikrodermabrazja, oczyszczanie manualne czy też peeling kawitacyjny, w celu redukcji niedoskonałości, stymulacji produkcji kolagenu oraz przywrócenia skórze młodzieńczego wyglądu.

Przejdź do strony

Zabiegi na ciało

Studio Urody Lavender to miejsce, gdzie troszczymy się o całe ciało klientów, oferując rozmaite zabiegi, łączące w sobie profesjonalną pielęgnację ze stanem głębokiego relaksu, odpoczynku i rozluźnienia. Nasz doświadczony zespół ekspertów dba o komfort oraz prawidłowy przebieg zabiegów, dostosowując ich zakres do indywidualnych potrzeb. Proponujemy między innymi antycellulitowy masaż bańką chińską oraz fale radiowe, poprawiające dotlenie i odżywienie tkanek.

Przejdź do strony

Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure i pedicure hybrydowy, jaki wykonujemy mieszkańcom Krakowa lub okolic to propozycja dla osób ceniących sobie piękny wygląd paznokci na co dzień. Oferujemy wysokiej jakości, bezpieczne produkty utrzymujące się na płytce paznokci przez długi czas. Z ich pomocą dłonie oraz stopy zawsze prezentują się nienagannie i schludnie. Profesjonalny manicure lub pedicure to zatem gwarancja trwałego oraz estetycznego efektu.

Przejdź do strony

Depilacja woskiem

Depilacja woskiem, jaką przeprowadzamy w Krakowie, umożliwia bezpieczne pozbycie się nadmiernego owłosienia. Podczas tego typu zabiegu stosujemy bowiem wysokiej jakości woski, dobierane do konkretnego rodzaju skóry, aby wyeliminować ryzyko podrażnień i jak najbardziej wzmocnić pożądany efekt gładkiej skóry. Należy również podkreślić, że depilacja osłabia owłosienie, powodując, że staje się ono delikatniejsze i łatwiejsze do usunięcia w przyszłości.

Przejdź do strony

Solarium

Aby cieszyć się naturalną oraz trwałą opalenizną przez cały rok, warto skorzystać z naszego solarium. Wykorzystuje ono urządzenie wyposażone w profesjonalne i przy tym bezpieczne lampy o mocy 160 W, zapewniające świetne efekty w kontekście opalania z uwzględnieniem normy ISO. Wśród zalet tego rozwiązania należy zatem wskazać kwestie estetyczne, czyli brązową opaleniznę oraz zdrowotne, dzięki tworzeniu w skórze bioaktywnej witaminy D3.

Przejdź do strony

Makijaż permanentny

Oferując klientom wykonanie makijażu permanentnego, wykwalifikowany personel posługuje się sprawdzonymi, wysokiej jakości pigmentami, aby osiągnąć trwałe rezultaty, podkreślając jednocześnie indywidualne cechy urody każdej osoby. Trwały makijaż sprawia, że można zaoszczędzić sporo czasu, jednocześnie czując się świetnie, bez konieczności nakładania i zmywania tradycyjnego makijażu każdego dnia.

Przejdź do strony

Bony upominkowe

W Studio Urody Lavender, odpowiadając na potrzeby klientów proponujemy bony upominkowe na konkretną kwotę, aby osoba obdarowana takim prezentem mogła sama wybrać, na jaki zabieg się decyduje. Niezależnie od konkretnego wariantu, taka forma upominku to naprawdę świetny pomysł, szczególnie że nasza oferta obejmuje różne usługi, zarówno pielęgnacyjne, relaksacyjne, jak i kosmetyczne.

Przejdź do strony