Manicure i pedicure hybrydowy

/ Manicure i pedicure hybrydowy

Manicure:

Jest to jeden z najnowszych trendów w stylizacji paznokci. Hybryda jest połączeniem lakieru i żelu, utwardza się ją w lampie UV. Paznokcie po nałożeniu lakieru hybrydowego wyglądają bardzo naturalnie, a efekt utrzymuje się ok. 2 tygodnie.

Rozwiązanie to wyróżnia się wyjątkową wygodą i oszczędnością czasu, ponieważ nie wymaga ciągłej niwelacji zniszczeń powstających w wyniku codziennego funkcjonowania. Efekt ten uzyskuje przez utwardzenie nałożonego koloru przy użyciu specjalnej lampy ultrafioletowej. Jest to możliwe dlatego, że manicure hybrydowy bazuje na wykorzystaniu innowacyjnego materiału, który stanowi optymalne połączenie lakieru z żelem do paznokci. Przez przystąpieniem do zabiegu, należy podjąć podobne przygotowania, jak przed malowaniem tradycyjnym lakierem.

Pedicure:

Zarówno manicure, jak i pedicure hybrydowy zapewnia nie tylko piękne, wytrzymałe na uszkodzenia kolory, ale również pielęgnację paznokci. Nakładany preparat ma bowiem działanie odżywcze oraz wzmacniające, co pozwala uzyskać wspaniały pod każdym względem rezultat końcowy. Utrzymuje się on przez wyjątkowo długi czas, a mianowicie aż do 4 tygodni.

Od razu po utwardzeniu materiału promieniami ultrafioletowymi, można założyć skarpetki lub buty, nie narażając się przy tym na żadne uszkodzenia, ponieważ tego rodzaju kombinacja żelu z lakierem nie wymaga dodatkowego czasu na wyschnięcie. Warto również wspomnieć, że ani podczas aplikacji, ani ściągania, nie ma potrzeby piłowania płytki paznokciowej.

Serdecznie zapraszamy na najwyższej jakości manicure i pedicure hybrydowy do studia urody Lavender w Krakowie!

Poznaj nasze zabiegi

 • Predicure hybrydowy
  Manicure hybrydowy jest znany większości pań z wysokiej wytrzymałości na uszkodzenia oraz pięknych, lśniących kolorów. Warto jest również zastosować tę metodę na płytkę paznokci u stóp. Dzięki niej nie ma potrzeby ciągłego powtarzania pedicure – efekt utrzymuje się długi czas, a my cieszymy się schludnymi stopami.
 • Manicure japoński
  Manicure japoński jest idealną opcją dla tych, którzy cenią naturalne i nieinwazyjne zabiegi wzmocnienia paznokci. Stanowi remedium na popękane i rozdwajające się płytki. Podczas manicure japońskiego wciera się specjalną pastę bogatą w witaminy A i E. Wykończenie całego zabiegu polega na posypaniu paznokci odpowiednim pudrem.
 • Parafina na dłonie/stopy
  Najlepszą wizytówką każdego człowieka są piękne, gładkie i zadbane dłonie. Jednym z naturalnych sposobów zadbania o skórę jest zabieg parafinowy, który może również zostać wykonany na stopach. Co więcej, parafina nie tylko poprawia kondycję skóry, ale także łagodzi przebarwienia i spowalnia jej starzenie się.
 • Manicure biologiczny
  Manicure biologiczny z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy doceniają naturalne rozwiązania. Najważniejszą zasadą tego typu jest manicure jest brak zastosowania jakichkolwiek narzędzi, które są metalowe lub ostre. Używane są tylko takie akcesoria, które nie są w stanie naruszyć delikatnych skórek.
 • Pedicure + french
  Jeśli chcesz zadbać o wygląd stóp, ale nie podobają Ci się rażące i wyraźne kolory, to w naszym gabinecie wykonujemy także tzw. french pedicure. Dzięki niemu uzyskasz stylizację, której efekt jest bardzo naturalny, a Twoje stopy pozostaną schludne, zadbane i będą świetnie prezentowały się w sandałach lub na basenie.

Cennik

Poniżej można znaleźć mnóstwo różnorodnych zabiegów, między innymi manicure i pedicure hybrydowy. Stosujemy do nich tylko najwyższej jakości produktów oraz akcesoriów i zawsze doglądamy bezpieczeństwa naszych klientów. Dzięki temu wykonane przez nas zabiegi pielęgnacyjne oraz stylizacje spełnią nawet najbardziej wymagające potrzeby. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu do Krakowa!

PIELĘGNACJA DŁONI

Usługa Cena
Manicure bez malowania 70,-
Manicure + malowanie 80,-
Malowanie paznokci 50,-
Manicure japoński 95,-
Manicure hybrydowy 110,-
Manicure hybrydowy + usunięie 170,-
Usunięcie lakieru hybrydowego 60,-

STYLIZACJA stóp

Usługa Cena
Pedicure 125,-
Pedicure + malowanie 135,-
Pedicure hybrydowy 165,-
Pedicure hybrydowy + usunięcie 170,-
Malowanie paznokci 55,-