Depilacja woskiem

/ Depilacja woskiem

Zabieg polega na usunięciu owłosienia z powierzchni skóry za pomocą ciepłego wosku. Do depilacji używamy wosku twardego i kremowego. Rodzaj dobierany jest w zależności od typu skóry oraz miejsca, które chcemy wydepilować.

Ta popularna od lat metoda ta pozwala uwolnić się od niepożądanego owłosienia aż na 3-4 tygodnie. Ponadto, kolejną korzyścią jest osłabienie włosków, jakie powoduje regularna depilacja woskiem. Stają się one znacznie delikatniejsze i łatwiejsze w usuwaniu. Ponadto, inną istotną zaletą jest cena – tego rodzaju zabiegi stanowią bardzo ekonomiczny sposób na to, aby cieszyć się gładką skórą. Zachęcamy do zapisywania się na depilację woskiem w studiu urody Lavender na terenie Krakowa.

Zalety depilacji woskiem

Trwały efekt

W porównaniu do używania golarki czy jednorazowych maszynek do golenia, depilacja woskiem niesie za sobą znacznie bardziej długotrwałe efekty. Skóra pozostaje gładka nawet 4 tygodnie!

Dokładność

Profesjonalnie i dokładnie nałożony wosk pokryje każde owłosienie, niezależnie od jego położenia. Nasza depilacja woskiem nie oszczędzi ani jednego włoska!

Osłabienie włosków

Skóra, która jest regularnie depilowana w taki sposób, pozostaje gładka na dłużej! Struktury włosów z czasem osłabiają się i stają się cieńsze, a ich usunięcie łatwiejsze.

Cennik depilacji woskiem

Poniżej przedstawiamy szczegółowy cennik depilacji woskiem, którą wykonujemy w Krakowie. Zależy nam na przejrzystej współpracy z klientem, dlatego zawsze informujemy go o tym, ile zapłaci za wybrany zabieg. Usuwamy owłosienie z twarzy z wielką delikatnością w jednym z trzech pakietów – wąsik, broda lub ich połączenie. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi depilacyjne na pozostałych częściach ciała naszych klientów i klientek – plecach, nogach, rękach czy w okolicach bikini. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z cennikiem przed wizytą w naszym salonie.

Więcej

Usługa Cena
Całe nogi z linią bikini 180,-
Nogi 140,-
Łydki / Uda 110,-
Bikini linia 100,-
Bikini całościowe 120,-
Pachy 90,-
Ręce 90,-
Wąsik 50,-
Broda 50,-
Wąsik + Broda 70,-
Plecy 130,-

Zalecenia po depilacji woskiem

Depilacja woskiem jest zabiegiem, który wymaga odpowiedniego przygotowania, a następnie troski po jego wykonaniu. Zależy nam na tym, aby każdy z naszych klientów był zadowolony z jej efektów, dlatego przedstawiamy podstawowe zasady dbania o skórę w tym czasie. Wskazujemy jakich czynności lepiej unikać po zabiegu, a także jaki rodzaj pielęgnacji jest zalecany. Ponadto możemy także polecić preparaty, które ukoją podrażnioną skórę oraz sprawią, że będzie ona jeszcze bardziej gładka. Zapraszamy do przeczytania przygotowanych przez nas porad.

Więcej

Przebieg zabiegu

Studio Lavender z Krakowa prowadzi działania mające na celu przekonanie klientów, iż depilacja woskiem jest wygodnym zabiegiem, który wykonany poprawnie sprawia tylko minimalny dyskomfort. Chcemy, aby odwiedzające nas osoby były zrelaksowane podczas oferowanej przez nas usługi usuwania wybranych partii owłosienia, dlatego postanowiliśmy dokładnie opisać jej przebieg. Zdradzamy jakie preparaty i akcesoria wykorzystywane są podczas depilacji, a także czego może wymagać od klienta osoba wykonująca zabieg.

Więcej